









Matstol Venture HomePolar
903 kr1 129 kr
Spar 20 %
Kampanje

Polar
903 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Utforsk komforten og elegansen med vår spisestol Polar. Denne stolen er den perfekte følgesvennen til spisebordet ditt med sitt moderne design og høy funksjonalitet.
Polar-stolen er kledd i bouclé-materiale som gir en myk og behagelig sitteopplevelse. Med sine svarte stålben tilbyr den stabilitet for daglig bruk.
Den grå fargen på setet gir en stilig og elegant touch til interiøret ditt, mens de svarte benene kompletterer utseendet på en sofistikert måte.
Uansett om det er for familie middager eller mer formelle anledninger, vil Polar-stolen være en verdsatt tillegg til spisebordet ditt og gi spisesalen din en moderne og stilig atmosfære.
Den grå fargen på setet gir en stilig og elegant touch til interiøret ditt, mens de svarte benene kompletterer utseendet på en sofistikert måte.
Uansett om det er for familie middager eller mer formelle anledninger, vil Polar-stolen være en verdsatt tillegg til spisebordet ditt og gi spisesalen din en moderne og stilig atmosfære.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19919-040 |
| Farge | Grey |
| Materiale | Boucle/Steel |
| Serie | Polar |
| Type | Spisestol |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dybde | 53 cm |
| Høyde | 88 cm |
| Bredde | 46 cm |
| EAN-nr | 7340220822918 |
