













Matstol Venture HomeVelvet
903 kr1 129 kr
Spar 20 %
Kampanje

Velvet
903 kr
- Tilbake på lager 20.04.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Utforsk komforten og elegansen med vår spisestol i beige farge og med tre-fargede ben. Laget av polyesterfløyel, gir denne stolen en luksuriøs følelse samtidig som den er lett å rengjøre og vedlikeholde. De robuste stålbenene sørger for stabilitet og holdbarhet, samtidig som de komplementerer det moderne designet.
Varemerke
Beskrivelse
Utforsk komforten og elegansen med vår spisestol i beige farge og med tre-fargede ben. Laget av polyesterfløyel, gir denne stolen en luksuriøs følelse samtidig som den er lett å rengjøre og vedlikeholde. De robuste stålbenene sørger for stabilitet og holdbarhet, samtidig som de komplementerer det moderne designet.
Med sin komfortable og ergonomiske design er vår spisestuestol perfekt for lange måltider og hyggelige sammenkomster med familie og venner. Den nøytrale fargen passer sømløst inn i alle interiørstiler og gjør det enkelt å matche med forskjellige spisebord og dekor. Legg til et touch av stil og komfort til spisestuen din med vår elegante spisestuestol!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19224-102 |
| Farge | Beige |
| Materiale | Polyester Velvet/Steel |
| Serie | Velvet |
| Type | Spisestol |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dybde | 57 cm |
| Høyde | 76,5 cm |
| Bredde | 50 cm |
| EAN-nr | 7340220822956 |