
Spisestol StenexpoGotland
999 kr/stPris/pk 1 998
- Tilbake på lager 26.06.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trendy spisestol i massivt tre med grå stoffsete.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 9735 |
| Montering | Ja |
| Farge | Natur |
| Høyde | 82 cm |
| Materiale | Lakket massivt tre |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Serie | Gotland |
| Type | Spisestol |
