



Badekar BathlifeIdeal Grå med FøtterKrom føtter
6 999 kr
Farge Føtter

Ideal Grå med Føtter
Krom føtter6 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr

Badekar Bathlife Ideal er et klassisk, frittstående badekar i dobbelt lag sanitærakryl, forsterket med glassfiber for ekstra stabilitet. Det leveres med elegante løveføtter, avløpsslange og en forkrommet bunnventil. Løveføttene er justerbare, slik at badekaret kan stå i vater. Ideal finnes i flere farger. Kompletter med et badekarbatteri.
Varemerke
Beskrivelse
Badekar Bathlife Ideal er et klassisk, frittstående badekar i dobbelt lag sanitærakryl, forsterket med glassfiber for ekstra stabilitet. Det leveres med elegante løveføtter, avløpsslange og en forkrommet bunnventil. Løveføttene er justerbare, slik at badekaret kan stå i vater. Ideal finnes i flere farger. Kompletter med et badekarbatteri.
OBS! Badekaret levereres uten blandebatteri
Bunnventilen som inngår kommer i samme farge som føttene
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Bunnventilen som inngår kommer i samme farge som føttene
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401410014 |
| Farge Føtter | Krom |
| Lengde | 1530 mm |
| Bredde | 670 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Blandebatteri | Nej |
| Serie | Ideal |
| Antall Personer | 1 st |
| Badedybde | 415 cm |
| Produkttype | Tassbadkar |
| Volym | 170 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helgjutet kar |
| Plassering | Fristående |
| Farge | Grå |
| Materiale | Akryl |
| Form | Oval |
| Vekt | 42 kg |
| Badedybde | 415 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |