







Badekar BathlifeIdeal Grå med FøtterHvite føtter
6 999 kr
Farge Føtter

Ideal Grå med Føtter
Hvite føtter6 999 kr
- Tilbake på lager 13.07.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr

Badekar Bathlife Ideal er et klassisk, frittstående badekar i dobbelt lag sanitærakryl, forsterket med glassfiber for ekstra stabilitet. Det leveres med elegante løveføtter, avløpsslange og en forkrommet bunnventil. Løveføttene er justerbare, slik at badekaret kan stå i vater. Ideal finnes i flere farger. Kompletter med et badekarbatteri.
Varemerke
Beskrivelse
Badekar Bathlife Ideal er et klassisk, frittstående badekar i dobbelt lag sanitærakryl, forsterket med glassfiber for ekstra stabilitet. Det leveres med elegante løveføtter, avløpsslange og en forkrommet bunnventil. Løveføttene er justerbare, slik at badekaret kan stå i vater. Ideal finnes i flere farger. Kompletter med et badekarbatteri.
Velg mellom ulike farger på føttene. Den medfølgende bunnventilen leveres i samme kromfarge som føttene.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig og kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
Rengjøring
Rengjør badekaret etter hvert bad for best mulig holdbarhet. Tørk av vanndråper med en myk klut for å unngå kalkavleiringer. Hvis akryloverflaten blir skadet eller får riper, kan Clean & Shine Bathroom brukes til rengjøring og for å fjerne mindre merker og riper. Ved dypere riper eller skader kan Clean & Shine Polermiddel brukes til polering.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig og kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid.
Rengjøring
Rengjør badekaret etter hvert bad for best mulig holdbarhet. Tørk av vanndråper med en myk klut for å unngå kalkavleiringer. Hvis akryloverflaten blir skadet eller får riper, kan Clean & Shine Bathroom brukes til rengjøring og for å fjerne mindre merker og riper. Ved dypere riper eller skader kan Clean & Shine Polermiddel brukes til polering.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401410016 |
| Farge Føtter | Vit |
| Lengde | 1530 mm |
| Bredde | 670 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Blandebatteri | Nej |
| Serie | Ideal |
| Antall Personer | 1 st |
| Badedybde | 415 cm |
| Produkttype | Tassbadkar |
| Volym | 170 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helgjutet kar |
| Plassering | Fristående |
| Farge | Grå |
| Materiale | Akryl |
| Form | Oval |
| Vekt | 42 kg |
| Overflate | Blank |
| Badedybde | 415 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| EAN-nr | 7330027178066 |