












Farge Føtter: Mässing

Ideal Hvit
Messingfargede føtter6 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr
Beskrivelse
Badekar Ideal er et klassiskt frittstående badekar i doble lag med akryl, forsterket med glassfiber som gir ekstra stabilitet. Levereres med elegante løveføtter. Justeringsmuligheter på løveføttene gjør at badekaret alltid kan stilles i lodd med de justerbare føttene som medfølger.
OBS! Badekaret levereres uten blandebatteri.
Bunnventilen som inngår kommer i samme farge som føttene: Messingfarged.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Bunnventilen som inngår kommer i samme farge som føttene: Messingfarged.
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401409854 |
| Farge Føtter | Mässing |
| Lengde | 1530 mm |
| Bredde | 670 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Blandebatteri | Nej |
| Serie | Ideal |
| Antall Personer | 1 st |
| Badedybde | 415 cm |
| Produkttype | Tassbadkar |
| Volym | 170 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helgjutet kar |
| Plassering | Fristående |
| Farge | Vit |
| Materiale | Akryl |
| Form | Oval |
| Vekt | 50 kg |
| Topptestet | Ja |
| Badedybde | 415 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |




