
Badekar WesterbergsVictoria HvitLxBxH 1570x760x730 mm, Løveføtter i antikk messing
10 469 kr12 317 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge Føtter
Lengde

Victoria Hvit
LxBxH 1570x760x730 mm, Løveføtter i antikk messing10 469 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Badekar i støpemarmor. Et badekar i klassisk stil som passer i mindre baderom. Velg mellom ulike farger på løveføttene.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20000694 |
| Farge Føtter | Antikk Messing |
| Lengde | 1570 mm |
| Bredde | 760 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Serie | Victoria |
| Antall Personer | 1 stk |
| Badedybde | 410 mm |
| Type | Uten massasje |
| Volum | 215 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helstøpt kar |
| Plassering | Frittstående |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Støpemarmor |
| Form | Oval |
| Vekt | 116,5 kg |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7321876 |
| EAN-nr | 7392429691253 |
