
Boblebad BathlifeTrivsam
fra21 499 kr
Velg Design
Velg Bunnmassasje
Velg Fotmassasje
Beskrivelse
Boblebad Trivsam fra Bathlife er et boblebad med liggeplass for en person. Trivsam er lett å plassere på badet takket være sin form.
Finnes i høyre- og venstreutførelse. Velg mellom tre forskjellige systemer, Intro, Plus og Premium for best komfort for deg. Laget av slitesterk sanitær akryl og leveres med front, gavel og karkantbatteri.
Intro
- Soundless System
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Plus
- Soundless System
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- 2 stk fotdyser
- Terapibelysning
- Vannvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Premium
- Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som produserer varme luftbobler fra bunnen.
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- 2 stk fotdyser
- Terapibelysning
- Vannvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Intro
- Soundless System
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Plus
- Soundless System
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- 2 stk fotdyser
- Terapibelysning
- Vannvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Premium
- Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som produserer varme luftbobler fra bunnen.
- 6 stk sidedyser
- 6 stk ryggdyser
- 2 stk fotdyser
- Terapibelysning
- Vannvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Front medfølger (alle boblebad), gavel medfølger FRIDFULL boblekar
- Tropic karkantbatteri medfølger, forhåndsborede blandehull
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Ryggmassasje | Ja |
| Badedybde | 500 mm |
| Blandebatteri | Ja |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Vit |
| Styringspanel | Nej |
| Spenning | 230 V |
| Front og Side | Ja |
| Høyde | 650 mm |
| IP-Klasse | IPX5 |
| Lengde | 1600 mm |
| Materiale | Akryl |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Plassering | Hörn |
| Serie | Trivsam |
| Form | Asymmetrisk |
| Sidemassasje | Ja |
| Produkttype | Bubbelbadkar |
| Volym | 330 l |
| Bredde | 1000 mm |
| Dybde | 500 mm |
| Antall Personer | 1 st |
| Badedybde | 500 cm |
| Bunnmassasje | Ja, product_attribute_nei |
| Fotmassasje | Ja, product_attribute_nei |
| Belysning | Ja, Nej |
| Effekt/prestering | 1100, 2600, 3160 W |
| Vekt | 70, 75, 80 kg |
| Design | Höger, Vänster |
| Stil | Intro, Plus, Premium |
