




Farge: Svart
Beskrivelse
Badekar Soft fra Bathlife er et frittstående og stilrent badekar. Badekaret er laget i sanitetsakryl og forsterket med glassfiber for ekstra stabilitet i bunn.
Badekaret leveres komplett med justerbare føtter, bunnventil og avløpsslange.
Kompletter badekaret med et passende badekarbatteri.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Kompletter badekaret med et passende badekarbatteri.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Bathlifes mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053866 |
| Lengde | 1600 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Høyde | 590 mm |
| Blandebatteri | Nej |
| Serie | Soft |
| Antall Personer | 1 st |
| Badedybde | 450 cm |
| Produkttype | Fristående badkar |
| Volym | 265 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helgjutet kar |
| Plassering | Fristående |
| Farge | Svart |
| Materiale | Akryl |
| Form | Oval |
| Vekt | 36 kg |
| Overflate | Matt |
| Badedybde | 450 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| EAN-nr | 7330027154374 |




