


Badekar Macro DesignPure
19 156 kr21 284 kr
Spar 10 %
Kampanje

Pure
19 156 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Badekar Macro Design Pure er et badekar i materialet støpemarmor, som gjør at badevannet ditt holder seg varmt lenger, så liker du å ta lange bad bør du ha et badekar i støpemarmor.
Overflaten har en høy finish som letter rengjøringen. Pure Badekar har en unik form og stabilitet som gir best komfort. Unn deg selv en fantastisk badeopplevelse.
Leveres med avløpssett
Leveres med avløpssett
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | PBP1600x800V |
| Lengde | 1565 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 580 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Antall Personer | 1 stk |
| Badedybde | 460 mm |
| Type | Standard Badekar |
| Volum | 370 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helstøpt kar |
| Plassering | Frittstående |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Støpemarmor |
| Form | Rektangulær |
| Vekt | 85 kg |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7335666 |
| EAN-nr | 7332512087730 |
