


Badekar WesterbergsEllipse
17 268 kr20 315 kr
Spar 15 %
Kampanje
10h igjen!

Ellipse
17 268 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et moderne kar designet av Måns Broman. Takket være sitt unike design passer karet også i mindre baderom. Lagd av solid støpemarmor som holder lenge på varmen, med en myk, lekkert silkematt overflate Unik form og stabilitet som gir beste komfort. Stabilt kar med enkle justerbare føtter.
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20080481 |
| Lengde | 1570 mm |
| Bredde | 705 mm |
| Høyde | 572 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Serie | Ellipse |
| Antall Personer | 1 stk |
| Badedybde | 408 mm |
| Type | Uten massasje |
| Volum | 260 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helstøpt kar |
| Plassering | Frittstående |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Støpemarmor |
| Form | Oval |
| Vekt | 75 kg |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7335690 |
| EAN-nr | 7392429037211 |

