




Badekar WesterbergsVik
22 682 kr26 685 kr
Spar 15 %
Kampanje
10h igjen!

Vik
22 682 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Badkar Westerbergs Vik er et eksklusivt badekar laget av førsteklasses materiale og med den nyeste teknologien. Spennende kontraster med en silkematt overflate og tynne fine linjer på kantene av badekaret som møter robuste sortlakkerte ben i rustfritt stål. Hvert badekar er laget for hånd i naturmaterialet Solid overflate. Leveres med krom bunnventil, avløpsrør og justerbare føtter.
Varemerke
Beskrivelse
Badkar Westerbergs Vik er et eksklusivt badekar laget av førsteklasses materiale og med den nyeste teknologien. Spennende kontraster med en silkematt overflate og tynne fine linjer på kantene av badekaret som møter robuste sortlakkerte ben i rustfritt stål. Hvert badekar er laget for hånd i naturmaterialet Solid overflate. Leveres med krom bunnventil, avløpsrør og justerbare føtter.
Et badekar forener det praktiske og det sanselige. Morgenens første og kveldens siste stopp må gjerne by på fred og ro. Et frittstående badekar gir baderommet en helt unik karakter. Westerbergs har alt fra klassiske kar til frittstående badekar i høyeste klasse og som viser det aller siste innen badekardesign, materialer og ergonomi.
Blandebatterier kjøpes separat, tilgjengelig som tilvalg!
Blandebatterier kjøpes separat, tilgjengelig som tilvalg!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20081040 |
| Lengde | 1600 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 690 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Serie | Vik |
| Antall Personer | 1 stk |
| Badedybde | 492 mm |
| Type | Badekar |
| Volum | 420 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Helstøpt kar |
| Plassering | Frittstående |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Solid surface |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7334595 |
| EAN-nr | 7392429039697 |
