









Badekar NordhemSaltholmen1600x800x590 mm Hvit Standard Likesidet Enkel
8 698 kr12 425 kr
Spar 30 %
Kampanje
52h igjen!
Lengde
Design
Materialtype

Saltholmen
1600x800x590 mm Hvit Standard Likesidet Enkel8 698 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Badekar Nordhem Saltholmen har et nyskapende og enkelt design. Dette minimalistiske og stilige badekaret vil gi deg mange avslappende stunder.
Den ene kortsiden av karet er vinklet slik at du kan lene deg komfortabelt tilbake.
Saltholmen er et utmerket eksempel på å kombinere eksklusiv design og høy kvalitet med en attraktiv pris. Saltholmen er tilgjengelig i både standard akryl og med konstruksjonsforsterkeren Nordurit® som gjør badekaret mye sterkere enn et vanlig badekar, det er også mulig å supplere badekaret med et massasjesystem.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri. Hvis du velger et blandebatteri så kommer karet med forborede hull.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Saltholmen er et utmerket eksempel på å kombinere eksklusiv design og høy kvalitet med en attraktiv pris. Saltholmen er tilgjengelig i både standard akryl og med konstruksjonsforsterkeren Nordurit® som gjør badekaret mye sterkere enn et vanlig badekar, det er også mulig å supplere badekaret med et massasjesystem.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri. Hvis du velger et blandebatteri så kommer karet med forborede hull.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | BS1680SLE |
| Lengde | 1600 mm |
| Design | Enkel ryggvinkel |
| Bredde | 800 mm |
| Materialtype | Sanitetsakryl |
| Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Akryl |
| Form | Rektangulær |
| Antall Personer | 1 st |
| Plassering | Hjørne |
| Front og Side | Nei |
| Badedybde | 430 mm |
| Høyde | 590 mm |
| Volum | 247 l |
| Volym | 247 l |
| Vekt | 26 kg |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Hvit |
| Serie | Saltholmen |
| Type | Hjørnebadekar |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7303184 |
| EAN-nr | 7340100014495 |
