










Badekar NordhemTorekov1700x800x590 mm Hvit Standard Høyre
18 475 kr
Design
Lengde
Materialtype

Torekov
1700x800x590 mm Hvit Standard Høyre18 475 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Torekov er perfekt for de med mindre bad og som ikke vil gå på akkord med kvalitet og design. Karet er av høyeste klasse. Her kan du velge mellom høyre og venstre modell, som lar deg justere badekarets plassering etter badets forhold.
Torekov er tilgjengelig i både standard akryl og med Nordurit® strukturforsterker, noe som gjør badekaret mye sterkere enn et vanlig badekar.
Tilgjengelig som høyre eller venstre modell.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Tilgjengelig som høyre eller venstre modell.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | BT1780SHD |
| Design | Høyre |
| Lengde | 1700 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 590 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Serie | Torekov |
| Antall Personer | 2 stk |
| Badedybde | 450 mm |
| Type | Hjørnebadekar |
| Volum | 250 l |
| Bunnventil | Ja |
| Front og Side | Nei |
| Plassering | Hjørne |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Akryl |
| Form | Asymmetrisk |
| Materialtype | Sanitetsakryl |
| Vekt | 28 kg |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7303177 |
| EAN-nr | 7340100014372 |

