










Badekar NordhemTorekov1600x725x590 mm Hvit Standard Høyre
12 933 kr18 475 kr
Spar 30 %
Kampanje
29h igjen!
Lengde
Design
Materialtype

Torekov
1600x725x590 mm Hvit Standard Høyre12 933 kr
- Tilbake på lager 03.07.2026
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Torekov er perfekt for de med mindre bad og som ikke vil gå på akkord med kvalitet og design. Karet er av høyeste klasse. Her kan du velge mellom høyre og venstre modell, som lar deg justere badekarets plassering etter badets forhold.
Torekov er tilgjengelig i både standard akryl og med Nordurit® strukturforsterker, noe som gjør badekaret mye sterkere enn et vanlig badekar.
Tilgjengelig som høyre eller venstre modell.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Tilgjengelig som høyre eller venstre modell.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Sanitetsakryl
Har 10 års garanti og har en varm, myk og litt ru overflate. Den litt rue overflaten reduserer risikoen for å skli. Sanitetsakrylen beholder fargen godt. Den er forsterket med glassfiber, som gir et stabilt og holdbart badekar.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | BT1670SHD |
| Lengde | 1600 mm |
| Design | Høyre |
| Bredde | 725 mm |
| Materialtype | Sanitetsakryl |
| Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Akryl |
| Form | Asymmetrisk |
| Antall Personer | 2 st |
| Plassering | Hjørne |
| Volum | 197 l |
| Volym | 197 l |
| Vekt | 25 kg |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Hvit |
| Front og Side | Nei |
| Serie | Torekov |
| Type | Hjørnebadekar |
| Badedybde | 450 mm |
| Høyde | 590 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7351353 |
| EAN-nr | 7340100017892 |
