


Innbyggingsbadekar NovelliniCalos
fra8 045 kr
Prispresset
Velg Lengde
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 249 kr

Innbyggingsbadekar Novellini Calos er et stilrent badekar fra italienske Novellini. Calos er et komplett badekar for innbygging som leveres med et benstativ. Badeputen, bunnventilen og overløpsrøret er også inkludert. Hvis du vil ha badekaret med panel i stedet for å bygge det inn, kan du kjøpe et L-panel som tilleggsvalg, og du får da en hjørneløsning med panel. En gavl og en langside plasseres på badekaret for valgfritt hjørne i ditt bad.
Varemerke
Beskrivelse
Innbyggingsbadekar Novellini Calos er et stilrent badekar fra italienske Novellini. Calos er et komplett badekar for innbygging som leveres med et benstativ. Badeputen, bunnventilen og overløpsrøret er også inkludert. Hvis du vil ha badekaret med panel i stedet for å bygge det inn, kan du kjøpe et L-panel som tilleggsvalg, og du får da en hjørneløsning med panel. En gavl og en langside plasseres på badekaret for valgfritt hjørne i ditt bad.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Novellini |
|---|---|
| Lengde | 1500, 1600, 1700, 1800 mm |
| Bredde | 700, 750, 800 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Akryl |
| Form | Rektangulær |
| Antall Personer | 1 st |
| Plassering | Hjørne |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Blank Hvit |
| Front og Side | Nei |
| Serie | Calos |
| Type | Badekar |
| Ryggmassasje | Nei |
| Badedybde | 425 mm |
| Høyde | 580 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Volum | 250, 265 l |
| Volym | 250, 265 l |