






Dusjbadekar NordhemApelviken Hvit Standard Enkel Rygglene1575x845x590 Hvit Nordurit Venstre Enkel
18 419 kr26 313 kr
Spar 30 %
Kampanje
29h igjen!
Design
Materialtype

Apelviken Hvit Standard Enkel Rygglene
1575x845x590 Hvit Nordurit Venstre Enkel18 419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hvis du ikke har plass til både dusjhjørne og badekar, er et Dusjbadekar en optimal løsning.
Det kombinerer en fantastisk badopplevelse med en utmerket dusjplass.
Dette minimalistiske dusjbadekaret med sine 157,5 centimeter er perfekt for deg som vil legge til karakter på det mindre badet. Bredden på dusjområdet er sjenerøs, mens den andre siden gir en myk ryggstøtte for det avslappende badet. Apelviken er tilgjengelig som høyre- og venstremodell.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Nordurit
Har 30 års konstruksjonsgaranti. Nordurit forsterker badekarets rammeverk og gjør det mye mer holdbart sammenlignet med et vanlig akryl badekar. I tillegg til at badekaret blir mer holdbart, holdes vanntemperaturen også betydelig lenger, da det fungerer som isolasjon. Ideell for innbygging, siden karet bøyer seg minimalt mot hva et vanlig akrylkar gjør.
Bygg inn badekaret
Det er mulig å bygge inn badekar som er laget i Nordurit, ettersom de er bygget ekstra kraftig og ikke ekspanderer i midten.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Obs! Karet på bildet er utstyrt med badekarveggen Tjörn, som du kan lese mer om under tilbehør.
OBS! Badekaret leveres uten blandebatteri.
Nordurit
Har 30 års konstruksjonsgaranti. Nordurit forsterker badekarets rammeverk og gjør det mye mer holdbart sammenlignet med et vanlig akryl badekar. I tillegg til at badekaret blir mer holdbart, holdes vanntemperaturen også betydelig lenger, da det fungerer som isolasjon. Ideell for innbygging, siden karet bøyer seg minimalt mot hva et vanlig akrylkar gjør.
Bygg inn badekaret
Det er mulig å bygge inn badekar som er laget i Nordurit, ettersom de er bygget ekstra kraftig og ikke ekspanderer i midten.
Inneholder
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
Obs! Karet på bildet er utstyrt med badekarveggen Tjörn, som du kan lese mer om under tilbehør.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | BA1685NVE |
| Lengde | 1575 mm |
| Design | Venstre |
| Bredde | 845 mm |
| Materialtype | Norduritakryl |
| Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Akryl |
| Form | Asymmetrisk |
| Antall Personer | 1 st |
| Plassering | Hjørne |
| Vekt | 38 kg |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Hvit |
| Front og Side | Nei |
| Serie | Apelviken |
| Type | Dusjbadekar |
| Badedybde | 420 mm |
| Høyde | 590 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Volum | 225 l |
| Volym | 225 l |
| RSK-nr | 7373679 |
| EAN-nr | 7340100017618 |




