



Hjørnebadekar NordhemKlarvik I1650x750x580 Hvit LUCITE Høyre
30 113 kr
Lengde
Design

Klarvik I
1650x750x580 Hvit LUCITE Høyre30 113 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Badekar Nordhem Klarvik representerer det beste fra to verdener. Det frittstående badekaret er enkelt å plassere og passer til et mellomstort bad. Badekaret har en rett bakside og kan med fordel plasseres midt på veggen. Avrundet front med et sjenerøst uttrykk.
Klarvik er laget av Lucite® som gir en utmerket holdbarhet og en stilig finish. Badekaret er laget av et enkelt stykke uten synlige skjøter, noe som forbedrer den helhetlige følelsen ytterligere. Bakstykket er åpent mot veggen som gjør det mulig å plassere mikseren direkte på kanten. En modell som har vært etterspurt siden Nordhem lanserte sitt første kar. Badekaret er tilgjengelig i lengdene 1650 mm og 1780 mm, du kan også velge mellom venstre- og høyremodell.
Dette er inkludert
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
OBS! Blandebatteri følger ikke med! Kan kjøpes som tilvalg.
Dette er inkludert
Avløpsett bestående av pop-up ventil og avløpsrør.
OBS! Blandebatteri følger ikke med! Kan kjøpes som tilvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | BK1675LHD |
| Lengde | 1650 mm |
| Design | Høyre |
| Bredde | 750 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Lucite Akryl |
| Form | Asymmetrisk |
| Antall Personer | 2 st |
| Plassering | Hjørne |
| Volum | 230 l |
| Volym | 230 l |
| Vekt | 39 kg |
| Bunnventil | Ja |
| Farge | Hvit |
| Front og Side | Helstøpt kar |
| Serie | Klarvik I |
| Type | Hjørnebadekar |
| Badedybde | 440 mm |
| Høyde | 580 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| RSK-nr | 7334608 |
| EAN-nr | 7340100022261 |
