Beskrivelse
Hylle Svedbergs Tived til Speil er en praktisk hylle i svart eller hvit plate som du kan velge å kjøpe til ditt Tived Speil.
Kan brukes som lagringsplass eller som det perfekte stedet å vise frem accessories.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Serie | Tived |
| Farge | Hvit, Sort |
| Bredde | 394, 444, 494, 544, 594, 794, 994 mm |
| Høyde | 47 mm |
| Dybde | 94 mm |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Produkttype | Hylle |
| Materiale | Plate |
| Skuff | Nei |



