Beskrivelse
Speil Bathlife Roa Grå er et rundt speil med en lett falset ytterkant og grå side. Speilet finnes i flere ulike størrelser.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401017455 |
| Serie | Roa |
| Farge | Grå |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Design | Vägghängd |
| Dybde | 20 mm |
| Belysning | Nej |
| Strømuttak | Nej |
| Diameter | 700 mm |
| Produkttype | Spegel |
| Form | Rund |
| Materiale | Mdf och Glas |





