Beskrivelse
Enkelt og tidløst speil med skjult feste. Finnes i bredder på 60cm-80cm-90cm-120cm-150cm og 80 cm høyde.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 50029 |
| Farge | Speil |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 7 kg |
| Type | Speil |
| Materiale | Glass |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7064200500299 |




