


Speil HafaGo Rund
fra2 061 krfra2 576 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Diameter
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stilrent baderomspeil med justerbare opphengsbeslag for enkel montering.
5 års garanti
Hafa tilbyr 5 års garanti på dette produktet mot fabrikasjons- og materialfeil. Produktene utvikles i Sverige med høyeste fokus på kvalitet og holdbarhet over tid, slik at du kan føle deg trygg i ditt valg.
Hafa tilbyr 5 års garanti på dette produktet mot fabrikasjons- og materialfeil. Produktene utvikles i Sverige med høyeste fokus på kvalitet og holdbarhet over tid, slik at du kan føle deg trygg i ditt valg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Serie | Go |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 570, 850 mm |
| Høyde | 570, 850 mm |
| Design | Vägghängd |
| Dybde | 20 mm |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Diameter | 570, 850 mm |
| Type | Speil |
| Form | Rund |
| Garanti | 5 år |
