
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stilren baderomspeil med justerbare skjulte opphengsbeslag for enkel montering. Sett stilen med Go baderomsspeil. Tenk på att LED-lampen kjøpes separat.
5 års garanti
Hafa tilbyr 5 års garanti på dette produktet mot fabrikasjons- og materialfeil. Produktene utvikles i Sverige med høyeste fokus på kvalitet og holdbarhet over tid, slik at du kan føle deg trygg i ditt valg.
Hafa tilbyr 5 års garanti på dette produktet mot fabrikasjons- og materialfeil. Produktene utvikles i Sverige med høyeste fokus på kvalitet og holdbarhet over tid, slik at du kan føle deg trygg i ditt valg.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Belysning | Nei |
| Serie | Go |
| Farge | Transparent |
| Design | Vägghängd |
| Bredde | 450, 600, 800, 1000 mm |
| Høyde | 750 mm |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Speil |
| Form | Rektangulær |
| Garanti | 5 år |
| Dybde | 20 mm |
