


Speil Linn BadFinden Rundt med LED Belysning og Dimmer
fra7 408 krfra9 260 kr
Spar 20 %
Kampanje
20h igjen!
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
FINDEN rundt speil med LED belysning og dimmer.
FINDEN rundt speil frå Linn Bad har frosta lyskant og berøringspanel med ulike funksjonar; av / på, dimmer og regulering av fargetemperatur
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 25006L |
| Serie | Finden |
| Farge | Nikkel |
| Bredde | 610, 810 mm |
| Høyde | 610, 1000 mm |
| Dybde | 30, 50 mm |
| Belysning | Ja |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Diameter | 600, 800, 1000 mm |
| Type | Speil |
| Energieffektivitet | E |
| Materiale | Glass |
| Dimbar | Ja |
| Lystemperatur | 3000 (5700-6000 ved regulering) K |
