


Speil Linn BadHilde med SidelysBredde: 1000 mm
2 568 kr3 210 kr
Spar 20 %
Kampanje
Bredde

Hilde med Sidelys
Bredde: 1000 mm2 568 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hilde speil med sidelys finnes i 60,80, 100 og 120 cm.
Hilde speil med sidelys er eit enkelt speil med innebygd LED belysning. Leveres utan stikkontakt.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 29010 |
| Serie | Hilde |
| Farge | Nikkel |
| Bredde | 1000 mm |
| Høyde | 650 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Belysning | LED |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Stil | Moderne |
| Vekt | 14 kg |
| Produkttype | Speil |
| Energieffektivitet | E |
| Materiale | Glass |
