
Speil Macro DesignCrown Ambilight Ramp-belysning med RammeBredde: 1000 mm
7 397 kr8 219 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde

Crown Ambilight Ramp-belysning med Ramme
Bredde: 1000 mm7 397 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speil Macro Design Crown er et klassisk speil med krommet aluminiumsramme og et ramplys. LED-belysningen er av høyeste kvalitet med en levetid på ca. 20 000 timer.
Speilet har også Ambilight, en bakgrunnsbelysning som gir et mykt og behagelig lys. Ramp-belysningen er forberedt for å kunne dimme og temperaturstyre belysningen via mobilapper som Smartlife eller Tuya.
Passer godt til møbler i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Passer godt til møbler i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IP10070AKRRL |
| Serie | Crown |
| Farge | Krom |
| Bredde | 1000 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Vekt | 12,5 kg |
| Type | Speil |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Materiale | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulær |
| Effekt | 72,5 W |
| Dimbar | Ja |
| RSK-nr | 8879682 |
| EAN-nr | 7332512142743 |
