
Speil Macro DesignCrown Ambilight Ramp-belysningBredde: 800 mm
6 637 kr7 374 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde

Crown Ambilight Ramp-belysning
Bredde: 800 mm6 637 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speil Macro Design Crown er et klassisk speil med ramp-belysning. LED-belysningen er av høyeste kvalitet med en levetid på ca. 20 000 timer. Speilet har også Ambilight, en bakgrunnsbelysning som gir et mykt og behagelig skinn.
Ramp-belysningen er forberedt for å kunne dimme og temperaturstyre belysningen via mobilapper som Smartlife eller Tuya.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IP8070ARL |
| Serie | Crown |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Vekt | 9,5 kg |
| Type | Speil |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Materiale | Speilglass |
| Form | Rektangulær |
| Effekt | 62 W |
| Dimbar | Ja |
| RSK-nr | 8879671 |
| EAN-nr | 7332512142637 |
