


Speil Macro DesignCrown Ambilight450 x 1200 mm
35% PÅ MACROS PRISLISTE
4 150 kr
Bredde

Crown Ambilight
450 x 1200 mm4 150 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Speil Macro Design Crown er et klassisk speil med ambilight, en bakgrunnsbelysning som gir et mykt og behagelig lys. LED-belysningen er av høyeste kvalitet med en levetid på ca. 20,000 timer.
Speilet har ambilight, en bakgrunnsbelysning som gir et mykt og behagelig skinn. LED-belysningen er av høyeste kvalitet med en levetid på ca. 20,000 timer.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IP45120A |
| Serie | Crown |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Vekt | 8,5 kg |
| Produkttype | Speil |
| Effekt/prestering | 53 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Materiale | Speilglass |
| Form | Rektangulær |
| Dimbar | Nei |
| RSK-nr | 8879609 |
| EAN-nr | 7332512142019 |
