
Speil Macro DesignCrown Avlang
fra1 337 krfra1 485 kr
Spar 10 %
Kampanje
31h igjen!
Velg Bredde
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speilet Macro Design Crown er et klassisk speil som passer godt sammen med møblene i samme serie. Kan monteres både liggende og stående (1200x700 kun liggende). Finnes i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IP45120M |
| Serie | Crown |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 450, 800, 1000 mm |
| Høyde | 700, 1200 mm |
| Design | Vegghengt |
| Dybde | 30 mm |
| Belysning | Nei |
| Vekt | 4,5, 7,5, 8,5 kg |
| Type | Speil |
| Materiale | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulær |
