
Speil Macro DesignCrown Rund Ambilight
fra4 028 krfra4 475 kr
Spar 10 %
Kampanje
32h igjen!
Velg Diameter
Beskrivelse
Speilet Macro Design Crown er et rundt speil som gir et mykt inntrykk på badet.
Speilet har ambilight, en bakgrunnsbelysning som gir et mykt og behagelig skinn. LED-belysningen er av høyeste kvalitet med en levetid på ca. 20,000 timer.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Passer godt til møblene i samme serie, tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IPR70AM |
| Serie | Crown |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nei |
| IP-Klasse | IP44 |
| Diameter | 700, 900 mm |
| Vekt | 11, 8,5 kg |
| Type | Speil |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Materiale | Speilglass |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 27, 36 W |
