



Speil VidiAurora
fra2 899 kr
Velg Bredde
Beskrivelse
Speilet Vidi Aurora er et elegant baderomsspeil med LED-belysning øverst og nederst på speilet, IP44. Montering kan gjøres horisontalt eller vertikalt.
Egenskaper
| Varemerke | Vidi |
|---|---|
| Serie | Aurora |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 800, 900, 1000 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nej |
| IP-Klasse | IP44 |
| Type | Spegel |
| Spenning | 12 V |
| Energieffektivitet | A |
| Form | Rektangulær |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Dimbar | Nei |
| Materiale | Stål/Glas, Stål\Glas |
| Effekt/prestering | 16, 18, 20 W |
| Energiforbrukning | 16, 18, 20 kWh/1000h |
| Effekt | 16, 18, 20 W |
