





Speil VidiEvo Black
fra3 849 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Speil Vidi Evo Black er et stilfullt baderomsspeil med svartlakkert overliggende aluminiumsramme og LED-belysning, IP44. Montering kan skje horisontalt eller vertikalt. Dette er et stilfullt baderomsspeil som passer inn i de fleste bad. Speilet Evo Black er tilgjengelig for kjøp i flere forskjellige størrelser.
Varemerke
Beskrivelse
Speil Vidi Evo Black er et stilfullt baderomsspeil med svartlakkert overliggende aluminiumsramme og LED-belysning, IP44. Montering kan skje horisontalt eller vertikalt. Dette er et stilfullt baderomsspeil som passer inn i de fleste bad. Speilet Evo Black er tilgjengelig for kjøp i flere forskjellige størrelser.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Vidi |
|---|---|
| Serie | Evo |
| Farge | Sort |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 500, 600, 800, 900, 1000, 1200, 1600 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nej |
| IP-Klasse | IP44 |
| Vekt | 6, 14, 7,04, 8,66, 9,62, 10,38, 12,34 kg |
| Type | Badrumsspegel |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | E |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Materiale | Aluminium/Spegelglas |
| Form | Rektangulær |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Garanti | 2 år |
| Dimbar | Nei |
| Effekt/prestering | 20, 22, 26, 28, 30, 34, 43 W |
| Energiforbrukning | 33, 20,6, 21,8, 25,7, 27,6, 29,5, 42,4 kWh/1000h |
| Effekt | 20, 22, 26, 28, 30, 34, 43 W |
| Størrelse | 100x70, 120x70, 160x70, 50x70, 60x70, 80x70, 90x70 cm |