




Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Speilet Vidi Evo er et elegant og moderne baderomsspeil med børstet overliggende aluminiumsramme og LED-belysning, IP44. Montering kan skje horisontalt eller vertikalt. Tilgjengelig for kjøp i flere forskjellige størrelser.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Vidi |
|---|---|
| Serie | Evo |
| Farge | Børstet Aluminium |
| Bredde | 700 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Nej |
| IP-Klasse | IP44 |
| Type | Badrumsspegel |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | E |
| Høyde | 500, 600, 800, 900, 1000, 1200, 1600 mm |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Materiale | Aluminium/Spegelglas |
| Effekt/prestering | 20, 22, 26, 28, 30, 34, 43 W |
| Form | Rektangulær |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Vekt | 14, 5,8, 6,84, 8,46, 9,42, 10,24, 12,14 kg |
| Garanti | 2 år |
