
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Speil Westerbergs Lycka/Hed er en god lyskilde som lyser fremover og til sidene, den gir god ansiktsbelysning og allmennbelysning. Med integrert LED-belysning, ikke dimbar. IP44. Velg mellom bredde 420 eller 600 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Serie | Lycka/Hed |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 420, 600 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Belysning | Ja |
| Type | Baderomsspeil |
| Energieffektivitet | G |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 16 W |
| Form | Rektangulær |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Tilkobling | Fast tilkobling |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 16 W |


