
Speil WesterbergsSamla1000 mm, Hvit
5 043 kr5 933 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge: Hvit
Bredde

Samla
1000 mm, Hvit5 043 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speil Westerbergs Samla med funksjonell belysning, innfelt LED-profil med varmthvitt lys. Velg mellom fargene hvit eller antrasitt og den bredden du ønsker. Praktisk hylle for avlastning. Justerbar og enkel å installere. Forberedt for el-installasjon. IP24.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20073273 |
| Serie | Samla |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 1000 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Belysning | Ja |
| Type | Baderomsspeil |
| Effekt | 10 W |
| Tilkobling | Fast tilkobling |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Form | Rektangulær |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| RSK-nr | 8879540 |
| EAN-nr | 7333231001380 |


