Møbelpakke FOSSBADInnovent B60+60 Lys eik med Bris og Moon Speil og to Høyskap
45 243 kr
Innovent B60+60 Lys eik med Bris og Moon Speil og to Høyskap
45 243 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Baderomsmøbel med frontene ferdig montert. Pris inkluderer alle moduler i miljøet; Innovent servantskap Lys eik med Bris porselensservant. Moon speil ø60 cm med lys og varmefelt for antidugg. Totalbredde miljø 192 cm. Velg håndtak etter eget ønske.
Møbelserie
Innovent er en stilren og innovativ baderomsserie designet av Øystein Foss. Serien består av servantskap med to romslige skuffer, speilskap med god belysning og lekkert høyskap med hel dør for et ryddig og sømløst uttrykk. Denne møbelserien har alt. De helt riktige proporsjoner, god plass til oppbevaring og et lekkert tidløst minimalistisk design.
Servantskapet får du i breddene 60, 80, 90, 100 og 120 cm. Legg merke til at frontene er inntrukket og den fine balansen det gir at den nederste fronten på servantskapet er noe høyere enn den øverste. Velg mellom utførelsene Lys eik for den lyse og lette nordiske stilen, Hvit for et klassisk og tidløst baderom eller Valnøtt for et eksklusivt uttrykk til baderommet. Tips! For å tilføre baderommet et helhetlig uttrykk velg speilskap og høyskap i samme utførelse.Servantskap
Møbelpakken er en sammensetning av 2 x Innovent servantskap i 80 cm bredde. Servantskapene inneholder to myktlukkende skuffer med glass i sidene. Servant
Dis corianservant er en slank heldekkende servant med matt overflate.Speil
Stramt og selvsikkert. Det er følelsen vi får av Ravello speilet. Rektangulært vendbart speil med lys og varmefelt for antidugg. Produktmål: 50 x 120 cm.
Innovent er en stilren og innovativ baderomsserie designet av Øystein Foss. Serien består av servantskap med to romslige skuffer, speilskap med god belysning og lekkert høyskap med hel dør for et ryddig og sømløst uttrykk. Denne møbelserien har alt. De helt riktige proporsjoner, god plass til oppbevaring og et lekkert tidløst minimalistisk design.
Servantskapet får du i breddene 60, 80, 90, 100 og 120 cm. Legg merke til at frontene er inntrukket og den fine balansen det gir at den nederste fronten på servantskapet er noe høyere enn den øverste. Velg mellom utførelsene Lys eik for den lyse og lette nordiske stilen, Hvit for et klassisk og tidløst baderom eller Valnøtt for et eksklusivt uttrykk til baderommet. Tips! For å tilføre baderommet et helhetlig uttrykk velg speilskap og høyskap i samme utførelse.Servantskap
Møbelpakken er en sammensetning av 2 x Innovent servantskap i 80 cm bredde. Servantskapene inneholder to myktlukkende skuffer med glass i sidene. Servant
Dis corianservant er en slank heldekkende servant med matt overflate.Speil
Stramt og selvsikkert. Det er følelsen vi får av Ravello speilet. Rektangulært vendbart speil med lys og varmefelt for antidugg. Produktmål: 50 x 120 cm.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9190025959 |
| Serie | Innovent |
| Farge | Lys Eik |
| Bredde | 1900 mm |
| Høyde | 1700 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Servant | Ja |
| Belysning | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 68,4 kg |
| Type | Møbelpakker |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Sokkel | Nei |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642027225 |
