Møbelpakke FOSSBADNew Block 180 Lys eik med Benkeplate og Calice Solid Surface Servant og Moon Speil
27 764 kr
New Block 180 Lys eik med Benkeplate og Calice Solid Surface Servant og Moon Speil
27 764 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Pris inkluderer alle moduler i miljøet; New Block servantskap, Benkeplate Lys eik og Calice Solid surface servant. Moon speil med lys og varmefelt for antidugg ø100 cm. Velg håndtak, knotter eller grep etter eget ønske.
Møbelserie
New Block er en videreutvikling av vår Block fra tidlig 2000-tallet, nå i et mer naturnært og eksklusivt design. Møbelserien inneholder servantskap fra 60 til 180 cm bredde med tilhørende kommode og speilskap.New Block leveres i 3 utførelser, og kan settes sammen med benkeplater opptil 2,4 meter. Det at møblet kun bygger i bredden, gjør at du får et luftig uttrykk og en illusjon av et større baderom.
Servantskap
New Block servantskap har en myktlukkende skuff med glass i sidene.
Servant
Calice solid surface er en lekker bolleservant med hvit matt overflate. Kulpen er 11 cm dyp. Produktmål: 40x40
Speil
Moon speil med lys og varmefelt for antidugg. Kelvin: 2700. IP44. Effekt w: 25,3. Produktmål: ø100 cm.
New Block er en videreutvikling av vår Block fra tidlig 2000-tallet, nå i et mer naturnært og eksklusivt design. Møbelserien inneholder servantskap fra 60 til 180 cm bredde med tilhørende kommode og speilskap.New Block leveres i 3 utførelser, og kan settes sammen med benkeplater opptil 2,4 meter. Det at møblet kun bygger i bredden, gjør at du får et luftig uttrykk og en illusjon av et større baderom.
Servantskap
New Block servantskap har en myktlukkende skuff med glass i sidene.
Servant
Calice solid surface er en lekker bolleservant med hvit matt overflate. Kulpen er 11 cm dyp. Produktmål: 40x40
Speil
Moon speil med lys og varmefelt for antidugg. Kelvin: 2700. IP44. Effekt w: 25,3. Produktmål: ø100 cm.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9180235959 |
| Serie | New Block |
| Farge | Lys Eik |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 1700 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Servant | Ja |
| Belysning | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 77 kg |
| Type | Møbelpakker |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Sokkel | Nei |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642031802 |
