Møbelpakke FOSSBADNew Block Servantskap 120 Greige med Simplicity silestoneservant og Angular speil
51 490 kr
New Block Servantskap 120 Greige med Simplicity silestoneservant og Angular speil
51 490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Pris inkluderet alle moduler i miljøet; New Block servantskap med myktlukkende skuff med glass i sidene og Simplicity silestoneservant. Angular speil med lys og varmefelt for antidugg 120x80 cm. Velg håndtak. knotter eller grep etter eget ønske i lista nedenfor.
Møbelserie
New Block er minimalistisk og tidløst. Med sitt nette og eksklusive uttrykk passer serien perfekt inn i nordiske hjem. Det at møbelet bygger i bredden gir et luftig uttrykk og en illusjon av et større baderom.
Servantskap
New Block servantskap har en myktlukkende skuff med glass i sidene.
Servant
Simplicity silestoneservant kommer fra kvalitetsleverandøren Cosentino og er tilpasset Fossbad baderomsmøbler. Servanten leveres i fargen Persian White som gir en myk og behagelig følelse med full fargekonsistens. Persian White er inspirert av den enkle og delikate marmoren som har gitt den det samme navnet, og har en blanding av fine, jevne meleringer i kremfargede toner og en organisk melert struktur i harmoniske fargetoner. Denne allsidige hvite fargen gir et snev av varme og lys, noe som gjør den ideell for alle rom.
Speil
Angular speil med lysramme og varmefelt for antidugg. Touchknapp for endring av styrke og farge på lys.
Produktmål: 120x80 cm
New Block er minimalistisk og tidløst. Med sitt nette og eksklusive uttrykk passer serien perfekt inn i nordiske hjem. Det at møbelet bygger i bredden gir et luftig uttrykk og en illusjon av et større baderom.
Servantskap
New Block servantskap har en myktlukkende skuff med glass i sidene.
Servant
Simplicity silestoneservant kommer fra kvalitetsleverandøren Cosentino og er tilpasset Fossbad baderomsmøbler. Servanten leveres i fargen Persian White som gir en myk og behagelig følelse med full fargekonsistens. Persian White er inspirert av den enkle og delikate marmoren som har gitt den det samme navnet, og har en blanding av fine, jevne meleringer i kremfargede toner og en organisk melert struktur i harmoniske fargetoner. Denne allsidige hvite fargen gir et snev av varme og lys, noe som gjør den ideell for alle rom.
Speil
Angular speil med lysramme og varmefelt for antidugg. Touchknapp for endring av styrke og farge på lys.
Produktmål: 120x80 cm
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9120851212 |
| Serie | New Block |
| Farge | Greige |
| Bredde | 1210 mm |
| Høyde | 1700 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Servant | Ja |
| Belysning | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 77 kg |
| Type | Møbelpakker |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Sokkel | Nei |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642031918 |
