Møbelpakke FOSSBADVariant40 80 Beige med Lugano Speil
20 170 kr
Variant40 80 Beige med Lugano Speil
20 170 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Baderomsmøbel med dybde på kun 40 cm. Pris inkluderer alle moduler i miljøet: Variant40 servantskap med to skuffer og Wave porselensservant. Speil Lugano med lys og varmefelt for antidugg 50x100. Velg håndtak etter eget ønske.
Møbelserie
Variant40 har to skuffer og en dybde på kun 40 cm. Serien er utviklet for deg som ønsker å utnytte plassen maksimalt - uten å gi slipp på design og funksjonalitet. Variant gir som navnet tilsier - rom for at du kan finne en innredning som passer akkurat din stil.
Utførelse
Gjør badet til en lun oase med Beige. En dus og magisk basefarge, som skaper varme i rommet.
Servantskap
Servantskapet har to myktlukkende skuffer med glass i sidene. Produktmål: 80x46x60 cm
Servant
Servanten Wave har tidsriktig design og leveres med integrert overløp. Produktmål: 81x40 x1.9 cm
Speil
Lugano er et ovalt speil med lys og varmefelt for antidugg. Speilet er vendbart; Kan monteres på høykant og i bredden. Produktmål: 50x100
Lugano tekniske spesifikasjoner
2835-120 LED lys, 12 V, 3000K
Antidugg: 220 V
Transformator: CE 40 W
Strømuttak: Nei
Dimbar: Nei
Variant40 har to skuffer og en dybde på kun 40 cm. Serien er utviklet for deg som ønsker å utnytte plassen maksimalt - uten å gi slipp på design og funksjonalitet. Variant gir som navnet tilsier - rom for at du kan finne en innredning som passer akkurat din stil.
Utførelse
Gjør badet til en lun oase med Beige. En dus og magisk basefarge, som skaper varme i rommet.
Servantskap
Servantskapet har to myktlukkende skuffer med glass i sidene. Produktmål: 80x46x60 cm
Servant
Servanten Wave har tidsriktig design og leveres med integrert overløp. Produktmål: 81x40 x1.9 cm
Speil
Lugano er et ovalt speil med lys og varmefelt for antidugg. Speilet er vendbart; Kan monteres på høykant og i bredden. Produktmål: 50x100
Lugano tekniske spesifikasjoner
2835-120 LED lys, 12 V, 3000K
Antidugg: 220 V
Transformator: CE 40 W
Strømuttak: Nei
Dimbar: Nei
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9080420707 |
| Serie | Variant40 |
| Farge | Beige |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 1700 mm |
| Dybde | 400 mm |
| Servant | Ja |
| Belysning | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 93 kg |
| Type | Møbelpakker |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Sokkel | Nei |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642031932 |
