Møbelpakke FOSSBADVariant46 150 Eik Natur med Dis Dobbel Corianservant og Angular Speil
55 586 kr
Variant46 150 Eik Natur med Dis Dobbel Corianservant og Angular Speil
55 586 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!

Baderomsmøbel med romslige skuffer. Pris inkludert alle moduler i miljøet; 2 x Variant46 servantskap B60 cm, skuffeseksjon B30 cm, Dis coriansservant bredde 151 cm og Angular speil med lys og varmefelt for antidugg 150x80 cm. Totalbredde miljø: 151 cm. Velg håndtak, knotter eller grep etter eget ønske i lista nedenfor.
Varemerke
Beskrivelse
Baderomsmøbel med romslige skuffer. Pris inkludert alle moduler i miljøet; 2 x Variant46 servantskap B60 cm, skuffeseksjon B30 cm, Dis coriansservant bredde 151 cm og Angular speil med lys og varmefelt for antidugg 150x80 cm. Totalbredde miljø: 151 cm. Velg håndtak, knotter eller grep etter eget ønske i lista nedenfor.
Møbelserie
Variant46 er 46cm dyp og inneholder servantskap i bredde 60-80-90-120. Serien kan kombineres med en rekke tilhørende møbler som speilskap, høyskap, kommoder og åpne hyller. Møbelserien har et funksjonelt og stilrent design og kan suppleres med en av våre heldekkende servanter.
Servant
Dis heldekkende corianservant har en matt overflate og venstrestilt kulp. Produktmål: 151 x 46 x 1,9 cm
Speil
Angular speil med lysramme og varmefelt for antidugg. Touchknapp for endring av styrke og farge på lys. Produktmål: 150 x 80 cm
Variant46 er 46cm dyp og inneholder servantskap i bredde 60-80-90-120. Serien kan kombineres med en rekke tilhørende møbler som speilskap, høyskap, kommoder og åpne hyller. Møbelserien har et funksjonelt og stilrent design og kan suppleres med en av våre heldekkende servanter.
Servant
Dis heldekkende corianservant har en matt overflate og venstrestilt kulp. Produktmål: 151 x 46 x 1,9 cm
Speil
Angular speil med lysramme og varmefelt for antidugg. Touchknapp for endring av styrke og farge på lys. Produktmål: 150 x 80 cm
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9150272424 |
| Serie | Variant46 |
| Farge | Eik Natur |
| Bredde | 1510 mm |
| Høyde | 1700 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 50 kg |
| Type | Møbelpakker |
| Sokkel | Nei |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642031819 |