
Servantaskap HafaLife med Servant Lysrosa Matt
fra6 542 krfra8 177 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Servantskap med hvit mattlakkert ramme og to myktlukkende skuffer med fullt uttrekk. Servant i porselen med overløpsbeskyttelse inkludert. Skuffesider i sølvlakkert metallplate og grå innside. Øvre skuff med U-konstruksjon og den nedre skuffen har et stort rom. Skuffefronter i 10 forskjellige design. Håndtak inkludert. Komplett med PUM vannlås for toalett, 126 56 00 og bunnventil. Forberedt for både gulv- og veggavløp. Justerbare opphengsbeslag. Leveres ferdig montert. Vi anbefaler blandebatteri med perlator for servant bredde 500.
Varemerke
Beskrivelse
Servantskap med hvit mattlakkert ramme og to myktlukkende skuffer med fullt uttrekk. Servant i porselen med overløpsbeskyttelse inkludert. Skuffesider i sølvlakkert metallplate og grå innside. Øvre skuff med U-konstruksjon og den nedre skuffen har et stort rom. Skuffefronter i 10 forskjellige design. Håndtak inkludert. Komplett med PUM vannlås for toalett, 126 56 00 og bunnventil. Forberedt for både gulv- og veggavløp. Justerbare opphengsbeslag. Leveres ferdig montert. Vi anbefaler blandebatteri med perlator for servant bredde 500.
Pleieinstruksjoner
For at møblene dine skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar godt vare på dem. Møblene våre er laget av materialer som har god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som kommer på møblene. Rengjøring av møblene våre gjøres enklest med en fuktig klut med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, bleking, hårfjernings- og neglelakkfjerner osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møblene, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skade. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møblene som kan skade overflatelaget.
For at møblene dine skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar godt vare på dem. Møblene våre er laget av materialer som har god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som kommer på møblene. Rengjøring av møblene våre gjøres enklest med en fuktig klut med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, bleking, hårfjernings- og neglelakkfjerner osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møblene, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skade. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møblene som kan skade overflatelaget.
Egenskaper
| Varemerke | HAFA |
|---|---|
| Serie | Life |
| Farge | Lyserosa |
| Bredde | 505, 605 mm |
| Høyde | 605, 630 mm |
| Design | Matt |
| Dybde | 395, 415 mm |
| Materiale Servant | Porselen |
| Overflate | Matt |
| Håndtak | Ja |
| Vekt | 26, 30 kg |
| Produkttype | Servantskap |
| Sertifisering | EC011382 och EN14688 |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Skuff | Ja |
| Hengsling | Justerbare opphengsbeslag |
| Antall skuffer | 2 |
| Garanti | 5 år |
| Materiale | MDF |
| Mykstengende | Ja |