



Servantaskap HafaLife med Servant Sort Matt500 - Sort Matt
6 542 kr8 177 kr
Spar 20 %
Kampanje

Life med Servant Sort Matt
500 - Sort Matt6 542 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Servantskap med hvit mattlakkert ramme og to myktlukkende skuffer med fullt uttrekk. Servant i porselen med overløpsbeskyttelse inkludert. Skuffesider i sølvlakkert metallplate og grå innside. Øvre skuff med U-konstruksjon og den nedre skuffen har et stort rom. Skuffefronter i 10 forskjellige design. Håndtak inkludert. Komplett med PUM vannlås for toalett, 126 56 00 og bunnventil. Forberedt for både gulv- og veggavløp. Justerbare opphengsbeslag. Leveres ferdig montert. Vi anbefaler blandebatteri med perlator for servant bredde 500. For at møblene dine skal holde seg i god stand over lengre tid, er det viktig at du tar vare på dem.
Varemerke
Beskrivelse
Servantskap med hvit mattlakkert ramme og to myktlukkende skuffer med fullt uttrekk. Servant i porselen med overløpsbeskyttelse inkludert. Skuffesider i sølvlakkert metallplate og grå innside. Øvre skuff med U-konstruksjon og den nedre skuffen har et stort rom. Skuffefronter i 10 forskjellige design. Håndtak inkludert. Komplett med PUM vannlås for toalett, 126 56 00 og bunnventil. Forberedt for både gulv- og veggavløp. Justerbare opphengsbeslag. Leveres ferdig montert. Vi anbefaler blandebatteri med perlator for servant bredde 500. For at møblene dine skal holde seg i god stand over lengre tid, er det viktig at du tar vare på dem.
Pleieinstruksjoner
For at møblene dine skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar godt vare på dem. Møblene våre er laget av materialer som har god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som kommer på møblene. Rengjøring av møblene våre gjøres enklest med en fuktig klut med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, bleking, hårfjernings- og neglelakkfjerner osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møblene, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skade. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møblene som kan skade overflatelaget.
For at møblene dine skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar godt vare på dem. Møblene våre er laget av materialer som har god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som kommer på møblene. Rengjøring av møblene våre gjøres enklest med en fuktig klut med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, bleking, hårfjernings- og neglelakkfjerner osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møblene, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skade. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møblene som kan skade overflatelaget.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1751430 |
| Serie | Life |
| Farge | Sort |
| Bredde | 505 mm |
| Høyde | 605 mm |
| Design | Matt |
| Dybde | 395 mm |
| Materiale Servant | Porselen |
| Overflate | Matt |
| Vekt | 26 kg |
| Produkttype | Servantskap |
| Sertifisering | EC011382 och EN14688 |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Skuff | Ja |
| Hengsling | Justerbare opphengsbeslag |
| Antall skuffer | 2 |
| Garanti | 25 år |
| Materiale | MDF |
| Mykstengende | Ja |
| EAN-nr | 7330027097794 |
| Nobb | 51014997 |