


Servantskap ArredoSpirit SortBredde: 90 cm, Høyblank
3 849 kr4 124 kr
Spar 7 %
Kampanje
28h igjen!
Overflate

Spirit Sort
Bredde: 90 cm, Høyblank3 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Arredo Spirit Sort servantskap er en kommode med to myklukkende skuffer med praktisk skuffeinnredning i øverste delen.
0
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 316701 |
| Belysning | Nei |
| Serie | Spirit |
| Farge | Sort |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 501 mm |
| Servant | Nei |
| Overflate | Høyblank |
| Luke | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Stil | Modern |
| Type | Servantskap |
| Dybde | 458 mm |
| Skuff | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Antall Dører | 2 st |
| Vekt | 10 kg |
| Materiale | Tre |
| EAN-nr | 7340072809495 |
