






Servantskap BathlifeEufori med ServantHvit, Bredde: 101 cm
Nyhet
LAVE PRISER NÅ
5 049 kr
Farge: Hvit
Bredde

Eufori med Servant
Hvit, Bredde: 101 cm5 049 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Bathlife Eufori er et moderne og stilrent servantskap med porselensservant. Den medfølgende servanten i hvitt porselen har overløpsbeskyttelse og store, praktiske avstillingsflater.
Skapet gir en smart oppbevaring i de myklukkende skuffene. Den øvre kanten på skuffefrontene er skråstilt slik at skuffene er enkle å åpne.
Velg mellom ulike størrelser og farger. Kompletter med servantbatteri og høyskap. Møbelet leveres ferdig montert inkludert porselensservant og en forkrommet bunnventil.
Egenskaper
- To myklukkende skuffer
- Servant i hvitt porselen
- Forkrommet bunnventil
- Integrert grep
- Leveres montert
- Blandebatteri inngår ikke
Om Bathlife
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig kvalitetsprodukt du kan stole på og ha glede av i lang tid.
Vedlikeholdsråd
For at møbelet ditt skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar vare på det. Bathlifes møbler er laget av materialer med god fuktmotstand, men bør likevel ikke utsettes for store mengder vann. Tørk alltid bort vann som havner på møbelet. Rengjøring av Bathlifes møbler gjøres enklest med en fuktig klut, eventuelt med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, blekemidler, hårfjerningsmidler og neglelakkfjerner osv.). Dersom noe av dette kommer på møbelet, bør det fjernes umiddelbart for å unngå skader. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møbelet som kan skade overflaten.
Velg mellom ulike størrelser og farger. Kompletter med servantbatteri og høyskap. Møbelet leveres ferdig montert inkludert porselensservant og en forkrommet bunnventil.
Egenskaper
- To myklukkende skuffer
- Servant i hvitt porselen
- Forkrommet bunnventil
- Integrert grep
- Leveres montert
- Blandebatteri inngår ikke
Om Bathlife
Dette produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisgunstig kvalitetsprodukt du kan stole på og ha glede av i lang tid.
Vedlikeholdsråd
For at møbelet ditt skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar vare på det. Bathlifes møbler er laget av materialer med god fuktmotstand, men bør likevel ikke utsettes for store mengder vann. Tørk alltid bort vann som havner på møbelet. Rengjøring av Bathlifes møbler gjøres enklest med en fuktig klut, eventuelt med litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (som skurepulver, hårspray, hårfarge, blekemidler, hårfjerningsmidler og neglelakkfjerner osv.). Dersom noe av dette kommer på møbelet, bør det fjernes umiddelbart for å unngå skader. Unngå skarpe verktøy i nærheten av møbelet som kan skade overflaten.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401410279 |
| Serie | Eufori |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 1010 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Dybde | 465 mm |
| Materiale Servant | Porselen |
| Farge Servant | Hvit |
| Overflate | Matt |
| Håndtak | Integrert |
| Blandebatteri | Nei |
| Vekt | 45,1 kg |
| Type | Servantskap med Servant |
| Bunnventil | Nei |
| Plassering | Centrerat |
| Antall skuffer | 2 |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Materiale | MDF/Porselen |
| Mykstengende | Ja |
| EAN-nr | 7330027181509 |



