


Servantskap FOSSBADInnovent B120 (2x60) for Heldekkende Dobbel Servant
fra8 336 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskapet leveres med frontene ferdig montert og inneholder fire myktlukkende skuffer med glass i sidene. Legg til ønsket servant og håndtak som tilvalg for et komplett møbel.
Møbelserie
Innovent er en stilren og innovativ baderomsserie designet av Øystein Foss. Servantskapet består av 2 stk. 60 servantskap og leveres med frontene ferdig montert. Inneholder fire myktlukkende skuffer med glass i sidene. Legg til ønsket servant og håndtak som tilvalg for et komplett møbel.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Serie | Innovent |
| Farge | Greige, Hvit, Lys Eik, Valnøtt |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Servant | Nei |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 68,4 kg |
| Type | Servantskap |
| Skuff | Ja |
| Materiale | Melamin |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |



