



Servantskap FOSSBADNew Block B120 for Benkeplate og ServantAsk
4 867 kr6 489 kr
Spar 25 %
Kampanje
15h igjen!
Farge: Ask

New Block B120 for Benkeplate og Servant
Ask4 867 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantbenk uten servant/benkeplate og håndtak. Dette bestilles separat. New Block kommer med én myktlukkende skuff og glass i sidene.
New Block er en videreutvikling av vår Block fra tidlig 2000-tallet, nå i et mer naturnært og eksklusivt design. Møbelserien inneholder servantskap fra 60 til 180 cm bredde med tilhørende kommode. New Block leveres i flere utførelser, og kan settes sammen med benkeplater opptil 2,4 meter. Det at møblet kun bygger i bredden, gjør at du får et luftig uttrykk og en illusjon av et større baderom. Velg mellom flere benkeplater og bolleservanter.
Utførelse
Få et bad som oser av eleganse med baderomsmøbler i Mørk ask. Denne lekre utførelsen gir badet dybde og en varm og stemningsfull atmosfære.
Utførelse
Få et bad som oser av eleganse med baderomsmøbler i Mørk ask. Denne lekre utførelsen gir badet dybde og en varm og stemningsfull atmosfære.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9120440505 |
| Serie | New Block |
| Farge | Ask |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 300 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Servant | Nei |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 40 kg |
| Type | Servantskap |
| Skuff | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7070642023012 |




