



Servantskap FOSSBADVariant46 B180 for Benkeplate og to Toppmonterte ServanterAsk
19 280 kr25 706 kr
Spar 25 %
Kampanje
13h igjen!
Farge: Ask

Variant46 B180 for Benkeplate og to Toppmonterte Servanter
Ask19 280 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskapet har fire myktlukkende skuffer med glass i sidene. Leveres klargjort for benkeplate og to servanter. Velg tilvalg for et komplett møbel.
Møbelserie
Variant46 er 46cm dyp og inneholder servantskap i bredde 60-80-90-120. Serien kan kombineres med en rekke tilhørende møbler som speilskap, høyskap, kommoder og åpne hyller. Møbelserien har et funksjonelt og stilrent design og kan suppleres med benkeplate og toppmonterte servanter.
Variant46 er 46cm dyp og inneholder servantskap i bredde 60-80-90-120. Serien kan kombineres med en rekke tilhørende møbler som speilskap, høyskap, kommoder og åpne hyller. Møbelserien har et funksjonelt og stilrent design og kan suppleres med benkeplate og toppmonterte servanter.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9180180505 |
| Serie | Variant46 |
| Farge | Ask |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Servant | Nei |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 50 kg |
| Type | Servantskap |
| Materiale | Melamin |
| Skuff | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| EAN-nr | 7070642023746 |





