
Servantskap HafaGo Compact
fra3 604 krfra4 505 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskap Hafa Go Compact er et grunt servantskap i dybde 385 mm med en romslig skuff. Servantskapet har en myktlukkende skuff som gir generøs oppbevaring og finnes i ulike farger.
Det er enkelt å montere servantskapet for en person med skinne på vegg. Forberedt for både vegg- og gulvavløp i bakkant for enkel montering. Opphengsbeslaget er justerbart.
Kompletter med nedsenket servant og den vannlåsen som passer din løsning av baderomsskap. Sett din personlige stil med et av våre håndtak eller knotter.
Kompletter med nedsenket servant og den vannlåsen som passer din løsning av baderomsskap. Sett din personlige stil med et av våre håndtak eller knotter.
En liten men viktig detalj
Et skikkelig bra baderom skal gi følelsen av kvalitet og trygghet. Hafas produkter er laget av materiale og inngående komponenter av høyeste kvalitet, derfor gir Hafa deg alltid 5 års garanti på alle sine baderomsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Serie | Go |
| Farge | Hvit Matt, Sort Matt |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 435 mm |
| Dybde | 385 mm |
| Servant | Nei |
| Materiale Servant | Porslin |
| Belysning | Nei |
| Luke | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Type | Servantskap |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Skuff | Ja |
| Garanti | 25 år |
| Materiale | MDF |
