



ServantskapKorsbakken Pine 2 SkufferLys eik, Bredde: 800 cm
25% på Korsbakkens prisliste
5 993 kr
Serie
Farge: Lys Eik
Bredde

Servantskap Korsbakken Pine 2 Skuffer
Lys eik, Bredde: 800 cm5 993 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Underskap med to skuffer, lakkerte MDF-fronter. Dempelukking. Slim modell.
Pine servantskap har kun 39cm dybde som gjør at du kan utnytte plassen på badet! Lys eik gir deg et lyst og naturlig inntrykk på badet, som også kan spille på lag med de fleste andre overflater. Servantskapet har to skuffer med dempelukking, og leveres med krom grep som standard.
Egenskaper
| Varemerke | Korsbakken Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 190135080 |
| Serie | Pine møbler |
| Farge | Lys Eik |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Dybde | 380 mm |
| Servant | Nei |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | ja |
| Type | Servantskap |
| EAN-nr | 7072458015359 |




