
Servantskap Linn BadEmma 100 cmMatt Hvit
15% MED KODE: VÅR15%
12 860 kr
Farge: Matt Hvit

Emma 100 cm
Matt Hvit12 860 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Emma servantskap 100 cm frå Linn Bad.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 130110 |
| Serie | Emma |
| Farge | Matt Hvit |
| Bredde | 1000 mm |
| Høyde | 570 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Servant | Nei |
| Overflate | Matt |
| Plassering Servant | Sentrert |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Stil | Moderne |
| Type | Servantskap |
| Materiale | Foliert MDF |
| Skuff | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Hull til Blandebatteri | Nei |





